Upravit stránku

Novinky

Výstava Naše pole 2021

Srdečně vás zveme na zemědělskou výstavu Naše pole 2021, která se uskuteční na výstavní ploše v Nabočanech ve dnech 15.06. a 16.06.2021.
Společnost AGROMETALL  s.r.o. představí průřez svého prodejního programu. Ve spolupráci se STROM PRAHA a.s.,  BEDNAR FMT s.r.o. a KVERNELAND GROUP CZECH s.r.o.  si pro Vás připravila statické i aktivní ukázky zemědělských strojů.

Otevřena nová opravárenská hala

V srpnu byla dokončena výstavba nové servisní haly o celkové ploše 700 m2 .

Touto investicí jsme rozšířili a zkvalitnili služby v oblasti servisu a oprav zemědělské a komunální techniky.

Ani letošní sezóna se neobejde bez novinek

Již od roku 1993 se ryze česká firma Agrometall věnuje vývoji, konstrukci a výrobě pracovních nástaveb využívaných při celoroční péči o čistotu komunikací, průmyslových areálů a dalších veřejných prostranství. Některé novinky a inovace si společnost Agrometall připravila i pro letošní sezónu. Nový výkonný zametač mohou využít zemědělci při zametání slámy. Připraven je i zametač určený k odstraňování plevelu, a zajímavou novinkou je také kompaktní systém, který tvoří sestava čtyř strojů poháněných hydraulickým agregátem neseném na zadním závěsu malotraktoru.

Pro zametací stroje lze jako nosiče použít traktory, popřípadě je možné využít nakladače a stavební stroje s novým provedením závěsu. Při vývoji nových technických prvků konstruktéři spolupracují i s výrobci českých multifunkčních vozidel, která tak mohou být bez problémů osazena nabízenými pracovními adaptéry. 

Výstava Naše pole 2020

Srdečně vás zveme na zemědělskou výstavu Naše pole 2020, která se uskuteční na výstavní ploše v Nabočanech dne 10. června 2020 9:30–14:30.
Společnost AGROMETALL představí průřez svého prodejního programu. Ve spolupráci se STROM PRAHA a BEDNAR si pro Vás v časech 10:30, 11:30, 12:30 a 13:30 připravila komentované aktivní ukázky závěsné techniky a traktorů JD, včetně horkých novinek JD 8R 410 a disko-radličkového kypřiče ACTROSS RO 4000.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti